پیش بینی اقتصادی برندساز از سال نود و پنج

پیش بینی اقتصادی برندساز از سال نود و پنج را در این مقاله خدمت شما تقدیم می کنیم، ابتدا تبریک ما بخاطر فرا رسیدن سال نو را پذیرا باشید، آرزو می کنیم سال 95 سال تحقق آرزوهایتان باشد. سال گذشته پیش بینی کرده بودیم که مذاکره هسته ای به نتیجه خواهد رسید و تحریمها برداشته خواهد شد. همچنین انتظار رشد بورس را داشتیم که که هر سه محقق شدند. در این مقاله هم پیش بینی خود را از سال 95 تقدیم میکنیم.

فقط در نظر داشته باشین که این چشم انداز برندساز از سال جدید است و برندساز هیچ مسئولیتی در قبال فعالیت های شما قبول نمی کند، چون هر پیش بینی علایمی دارد که در صورت وقوع، پیش بینی نقض می شود و باید در تصمیماتتان تجدید نظر کنید. این پیش بینی فقط جهت افزایش اطلاعات خوانندگان سایت است و نمی تواند به تنهایی مورد استناد قرار گیرد.

بازار بورس: در بازار بورس انتظار رشد شاخص را بعد از استراحت کوتاهی خواهیم داشت.

دلار: در بازار دلار معتقدیم تب دلار فروکش کرده و قیمت دلار به سقوط خود ادامه داده و در صورت سقوط به زیر 3300 تومان و تثبیت در آنجا به زیر 3000 تومان سقوط خواهد کرد.

سکه و طلا: در بازار سکه انتظار داریم سکه از طلای جهانی تبعیت کرده و تا 1040000 تومان صعود کرده و بعد سیر نزولی به خودش گرفته و به قیمتهای زیر 900 هزار تومان برسد. برای بازار طلا قیمت سکه بعنوان شاخص در نظر گرفته شده و قیمت طلا و بقیه سکه ها هم از نوسانات سکه تبعیت خواهند کرد.

مسکن: در بازار مسکن انتظار نوسانات شدید نداریم و سال بدون نوسانی برای مسکن پیش بینی می کنیم.

بقیه بازارها هم در فرصت مقتضی بررسی شده و از طریق یک فایل پی دی اف در اختیار اعضای سایت قرار خواهد گرفت.

اما سال نود و پنج سال بدون تهدیدی هم نخواهد بود و همانطور که در مقاله تحلیل SWOT سیستمی ذکر شد: هر تهدیدی فرصتی و هر فرصتی تهدیدی در خود دارد. یک سری اتفاقات ناخوشایندی هم در این سال خواهد افتاد، ولی با مدیریت درست تبدیل به فرصت های بی نظیری برای کشورمان خواهد شد، به لحاظ سیاسی بودن این اتفاقات از ذکر جزئیات معذوریم.

در سال نو انتظار بالا رفتن شاخص خوشبختی در کشور را داریم تا ایران از جایگاه 105 حداقل ده پله صعود کند.

برندساز سال خوبی برای شما آرزو میکند.

برای اطلاع از انتشار مقالات جدید از لینک پایین صفحه، عضو کانال تلگرام شرکت بشین

اگه مقاله با تخصص های شما سازگار است ممکن است برای دوستان شما هم مفید باشد، لطفا از لینک شبکه های اجتماعی در زیر این مقاله برای به اشتراک گذاشتن آن اقدام فرمایید:

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

پاسخ دهید